blurLogo

Projektowanie i aranżacja wnętrz

podpis
~KREATYWNOŚĆ. NOWOCZESNOŚĆ. PROFESJONALIZM
Przygotowana oferta obejmuje przykładowe propozycje aranżacji wnętrz zaprojektowanych w zgodzie z określoną przestrzenią oraz potrzebami klientów. Jako pracownia architektury wnętrz spełniamy oczekiwania inwestorów z Bielska-Białej i nie tylko poprzez indywidualizację każdego projektu, a więc uzyskanie nowego i unikalnego charakteru, który będzie nie tylko efektowną wizualizacją, ale również niezwykle funkcjonalnym układem przestrzennym.
ikona
spotkanie z klientem

Bezpłatne i, co dość istotne, całkowicie niezobowiązujące spotkanie, na którym nasi projektanci wnętrz ocenią charakter danej przestrzeni, poznają oczekiwania klientów oraz określą zarówno zasady, jak i zakres ewentualnej współpracy. Po pierwszym spotkaniu zostaje przygotowana wstępna wycena prac projektowych i podany czas ich realizacji.

ikona
inwentaryzacja

Bez inwentaryzacji, czyli dokładnego wymiarowania pomieszczenia trudno byłoby o właściwe przeprowadzenie procesu projektowania z uwzględnieniem interesujących pomysłów i aranżacji, dlatego niezależnie od usytuowania miejsca inwestycji w Bielsku-Białej lub jego okolicach nasz projektant wnętrz tę czynność musi wykonać.

ikona
PROJEKT KONCEPCYJNY

W ramach projektowania wnętrz przygotowujemy propozycję dwóch koncepcji układu funkcjonalnego pomieszczeń, w sposób, który pozwoli zachować ich charakter i jednocześnie, który spełni oczekiwania klienta (rzuty płaskie – 2D pomieszczeń, rozmieszczenie mebli, określenie głównego zamysłu projektowego).

ikona
Wizualizacje

Przygotowana przez nas fotorealistyczna wizualizacja projektu uwzględnia również wykaz niezbędnych do realizacji aranżacji wnętrz materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia z cenami i listą miejsc, gdzie można dokonać ich zakupu.

ikona
projekt wykonawczy

Kompletna dokumentacja przedsięwzięcia zawiera: projekt wykonawczy, rzuty techniczne, wizualizacje oraz wykaz materiałów dostępnych w określonych punktach handlowych.

ikona
nadzór autorski

W ramach projektowania i aranżacji wnętrz na terenie Bielska-Białej i okolic prowadzony jest tzw. nadzór autorski niezależnie od wyboru przez klienta wykonawcy projektu, czy to wskazanego przez nas, czy też zupełnie innego. Na nadzór składa się współpraca z wykonawcami na każdym etapie realizacji projektu oraz kontrola wykonywanych prac w zakresie ich zgodności z założeniami projektowymi.

ikona
152
Wypitych kaw
ikona
114
Stworzonych wizualizacji
ikona
954
Godzin spędzonych przy komputerze
ikona
Zadowolonych klientów
ikona
100%
Włożonego serca
Co dla Ciebie zaprojektujemy
ikona
Wnętrza prywatne
Domy
Mieszkania
Apartamenty
Lofty
ikona
Wnętrza użyteczności publicznej
Sklepy
Kawiarnie
Puby
Restauracje
Salony
ikona
Wnętrza Twojej firmy
Biura
Gabinety
Pomieszczenia socjalne
Szatnie
Zabudowa stoisk targowych
"Wolność pochodzi z wnętrza"

~Frank Lloyd Wright

Portfolio
W każdy projekt wkładamy wiele pasji i serca, tak aby efekt końcowy zadawalał nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do obejrzenia naszych gotowych realizacji.
SALON MAGNIFIQUE
salon maq 1
DOM W MIEDZYRZECZU
salon maq 1
WIZUALIZACJE
Do tworzenia naszych projektów używamy programu CAD Decor PRO, to jedno z najwszechstronniejszych narzędzi projektowych na polskim rynku. Najwyższa jakość efektów renderingu. Możliwość zapisania wirtualnego spaceru w jakości full HD i animacji w formacie 3D.
img img
Blog
NAJNOWSZE WPISY DO BLOGA
nowoczesne kuchnie
twoje wymarzone 40m2
ulubione meble
Przejdź do bloga
paierek paierek paierek komputer kubek olowek olowek2 notes
studio graficzne

Nasze studio spełnia wszystkie kryteria nowoczesnej reklamy. Dbamy o dobry kontakt i zadowolenie klienta. Staramy się, aby nasze projekty tworzone były z pasją i elegancją. Przyjmujemy do wykonania każde zlecenia od najmniejszych form projektu aż po duże realizacje.

zakres usług
img
PROJEKOWANIE GRAFICZNE
img
strony www
img
IDENTYFIKACJE WIZUALNE
tu nas znajdziesz
SZYBKI KONTAKT
Napisz do nas
Tlelefon kontaktowy
505 23 23 73

Leave this empty: