Zdjęcie zaprojektowanego aparatamentu

Apartamenty

Wyczekiwane, wręcz upragnione mieszkania. W przypadku apartamentów mamy do czynienia z dużą powierzchnią pomieszczeń, a więc zarówno możliwości przestrzenne, jak i tworzenie w nich różnorodnych układów są znacznie większe niż w przypadku standardowego mieszkania. Z pewnością funkcjonujący ogólny podział na strefę dzienną i nocną zazwyczaj jest podobny, ale już uzyskanie wyrazistego podziału z wykorzystaniem wielu dodatkowych funkcji jest nie do osiągnięcia w zwykłych M3. Kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią, przestronne pokoje dla dzieci, sypialnia z własną łazienką i z dużą garderobą - to niewątpliwe atuty apartamentów.

Od czego zacząć planowanie przestrzeni? W zasadzie już zaczęliśmy, choć w niektórych przypadkach np. osób pracujących w domu lub sportowców powyższy podział nie jest już taki jednoznaczny, ale za to rodzi inne inspiracje. Wracając do rodziny, na pewno ukierunkowany wywiad wiele nam pomoże, ponieważ pozwoli uzyskać wiele cennych informacji dotyczących codziennych zwyczajów, ulubionych kolorów, preferowanych stylów aranżacji przestrzeni, czy też określonej funkcjonalności.

Apartamenty – planowanie przestrzeni

W przypadku apartamentów mamy do czynienia z dużą powierzchnią pomieszczeń, a więc zarówno możliwości przestrzenne, jak i tworzenie w nich różnorodnych układów są znacznie większe niż w przypadku standardowego mieszkania. Z pewnością funkcjonujący ogólny podział na strefę dzienną i nocną zazwyczaj jest podobny, ale już uzyskanie wyrazistego podziału z wykorzystaniem wielu dodatkowych funkcji jest nie do osiągnięcia w zwykłych M3. Kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią, przestronne pokoje dla dzieci, sypialnia z własną łazienką i z dużą garderobą - to niewątpliwe atuty apartamentów.

Od czego zacząć planowanie przestrzeni? W zasadzie już zaczęliśmy, choć w niektórych przypadkach np. osób pracujących w domu lub sportowców powyższy podział nie jest już taki jednoznaczny, ale za to rodzi inne inspiracje. Wracając do rodziny, na pewno ukierunkowany wywiad wiele nam pomoże, ponieważ pozwoli uzyskać wiele cennych informacji dotyczących codziennych zwyczajów, ulubionych kolorów, preferowanych stylów aranżacji przestrzeni, czy też określonej funkcjonalności. Czasami wystarczy jeden drobny, ale szczególny detal, który stworzy podstawę dla nietuzinkowej inspiracji.

Co proponujemy?

Przede wszystkim wyjątkową dbałość o każdy szczegół naszego projektu, w którym niepowtarzalność uwzględnia sugestie klientów, a realizacja przynosi idealną harmonię przestrzeni. Połączenie designu i funkcjonalności opartej na pasji tworzenia, która nam towarzyszy, przekłada się zatem na unikalne aranżacje w projektowanych wnętrzach apartamentów. Wnętrzach, w których przyszli domownicy odnajdą cząstkę siebie, a mówiąc po prostu, będą się w nich bardzo dobrze czuli.

Realizacje
SZYBKI KONTAKT
Napisz do nas

Leave this empty: