Zdjęcie zaprojektowanego aparatamentu

Biura

Niezależnie od prowadzonej działalności najważniejszym elementem zarówno reprezentacyjnym, jak i miejscem pracy w firmie jest biuro. To właśnie pomieszczenia biurowe stanowią swoistą wizytówkę, na której podstawie klienci budują pierwszy wizerunkowy obraz, a więc wrażenie o tyle ważne, że może rzutować niekiedy na przyszłą współpracę. W tym kontekście projektowanie wnętrz biur w Bielsku-Białej ma ogromne znaczenie, ponieważ dla pozytywnego odbioru liczy się bez mała każdy szczegół aranżacji przestrzeni biurowej ściśle powiązany z działalnością firmy. Specyficzne potrzeby i oczekiwania klientów muszą więc znaleźć swoje odzwierciedlenie w projektowanych wnętrzach w taki sposób, by ich odczucie było ze wszech miar pozytywne.

Biuro przyjazne dla każdego

Ważną częścią biura są również ich pracownicy i w równym stopniu należy im poświęcić wiele uwagi, zapewniając najwyższy komfort pracy. Przecież dobrze wiemy, jak ważny jest bezpośredni kontakt pracownika z klientem. Warto zatem powierzyć aranżację biura specjalistom, którzy stworzą coś wyjątkowego, a przy tym niezwykle praktycznego, a więc łączącego dedykowaną estetykę z funkcjonalnością. Znalezienie klucza do zrównoważenia tych istotnych elementów aranżacji nie jest łatwe, ale przy posiadanym potencjale wiedzy i doświadczenia wspartym kreatywnością oraz żmudną pracą jesteśmy w stanie stworzyć doskonałą wizję, która będzie odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań zarówno pracowników, jak i klientów.

Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny, ponieważ osiągnięcie pozytywnych rezultatów musi być poprzedzone pozyskaniem ściśle określonej wiedzy, począwszy od charakteru pracy, poprzez standardy obsługi klientów i na wyznaczonym do osiągnięcia przez firmę celu kończąc. A zatem wnętrze biura ma być miejscem, gdzie się chce pracować, a w przypadku klientów, miejscem pozytywnie kojarzonym.

Ogólna aranżacja biura

Z pewnością podczas projektowania należy wziąć pod uwagę zapewnienie odpowiedniej komunikacji we wnętrzu biura poprzez niezwykle staranny dobór elementów wystroju i ich rozmieszczenie. Bardzo ważnym aspektem aranżacji jest marka firmy, zazwyczaj reprezentowana przez znany klientom logotyp, który może być wykorzystany koncepcyjnie do stworzenia kompleksowego i spójnego wizerunku pomieszczeń biurowych, takich jak gabinety, sale konferencyjne, recepcje i pomieszczenia socjalne.

Odrębnym zagadnieniem, niezwykle trudnym do realizacji, są pomieszczenia typu open space, gdzie otwarta przestrzeń rodzi niekoniecznie pozytywne oddziaływania, choć takie założenia przyświecały ich pomysłodawcom. Minimalizacja hałasu, stworzenie poczucia prywatności, dostęp do światła naturalnego w zgodzie z ogólną koncepcją estetyczną firmy to najważniejsze cele, które przyświecają nam w dążeniu do aranżacji pomieszczeń biurowych wielostanowiskowych na jak najwyższym poziomie.

Realizacje
Wizualizacja graficzna projektu nowoczesnego biura w stylu open space
Projekt sali konferencyjnej w nowoczesnym biurze Pracownia architektury
SZYBKI KONTAKT
Napisz do nas

Leave this empty: