Elegantproject.pl
blurLogo
ikona
img
ikona
STUDIO GRAFICZNE
Nasze studio spełnia wszystkie kryteria nowoczesnej reklamy. Dbamy o dobry kontakt i zadowolenie klienta. Staramy się, aby nasze projekty tworzone były z pasją i elegancją. Przyjmujemy do wykonania każde zlecenie od najmniejszych form projektu, aż po duże realizacje.
ZAKRES USŁUG
Jesteśmy agencją kreatywną - zakres usług niezamyka się do konkretnej listy produktów. Podejmujemy działanie w każdym zakresie graficznym. Intenstywnie myślimy, projektujemy, wdrażamy nasze realizację i pomysły w życie.

Celem naszego studia jest zaprojektowanie i zadowolenie każdego klienta. Dbamy o miłą atmosferę i dobry kontakt z odbiorcą.
ikona
CO DLA CIEBIE WYKONAMY ?
PROJEKTY GRAFICZNE
projektyGraf
Podejmujemy kompleksowe działania graficzne w ścisłej kompozycji z brandingiem, a więc tworzymy między innymi unikalne logotypy, dostosowane do potrzeb funkcjonalne strony internetowe, aplikacje mobilne, wizytówki, papier firmowy, ulotki, broszury, kalendarze, opakowania roll-up, naklejki, billboardy, bannery, zdjęcia produktowe, retusz fotografii, filmy i animacje w ramach opracowanej dla Was niezwykle skutecznej kampanii reklamowej.
Stronę internetową
projektyGraf
W dzisiejszych czasach estetyczna i zrozumiała dla zainteresowanych strona internetowa to duże wsparcie dla celów jej właściciela. Dlatego projektujemy i tworzymy indywidualne strony www. z pełnym zaangażowaniem naszej wiedzy, doświadczenia oraz cechującej nas kreatywności. W ramach realizowanych projektów dla firm i osób prywatnych wykonujemy zarówno proste wizytówki internetowe, jak i skomplikowane, w pełni profesjonalne strony firmowe z adekwatną do oczekiwań treścią. Również, jeśli jest taka potrzeba, wraz z przestrzenią handlową (sklep) i panelem administratora oraz możliwością automatycznego dostosowania się do urządzeń mobilnych.
IDENTYFIKACJE WIZUALNĄ
projektyGraf
Kompleksowa i spójna identyfikacja wizualna, zaprojektowana i stworzona od podstaw w naszej pracowni to idealna podstawa do uzyskania zdecydowanie szerszej rozpoznawalności i w rezultacie przyspieszenia rozwoju Twojej firmy. Na uwagę zasługuje profesjonalnie opracowany brand manual i księga znaku bezsprzecznie wpływające na kojarzenie danego podmiotu gospodarczego, czy też instytucji niezwiązanej z prowadzeniem działalności gospodarczej.
ramka
proces
Aby usprawnić proces tworzenia projektu stosujemy prosty schemat składający się z kilku etapów.
ico
KONTAKT I OMÓWIENIE PROJEKTU
ico
CZAS REALIZACJI
ico
WPROWADZENIE POPRAWEK (opcjonalnie)
ico
AKCEPTACJA PROJEKTU
ico
PUBLIKACJA
iko
Wykonanych projektów 325
iko
Godzin przed komputerem 1 721
iko
Zadowolonych klientów 65
rog
NASZA PRACA JEST NASZĄ PASJĄ
Projektujemy wszystko to, co wymaga zaprojektowania
portfolio
img
Logo
img
strony www
img
IDENTYFIKACJE
LOGO
Czym byłaby marka bez dobrego projektu logo? W dzisiejszych czasach firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy.

Trudno sobie wyobrazić życie marki pozbawionej własnego znaku.

W naszym życiu logo są wszechobecne. Stanowią nieodłączny element naszego życia. Od momentu kiedy rano otwieramy oczy, do chwili gdy kładziemy się spać.

Nasze studio pozwoli Ci na stworzenie czegoś wyjątkowego, czegoś co wybije Cię spośród innych przedsiębiorstw i ułatwi drogę do sukcesu.

ULOTKI
Ulotka to doskonały nośnik informacji w dzisiejszych czasach. Zaprojektowanie jej w dobry, estetyczny sposób to genialna promocja Twojej firmy.

Zdaj się na profesjonalistów, którzy stworzą dla Ciebie coś niepowtarzalnego.

ILUSTRACJE
Stworzymy dla Twojej firmy ilustrację, które będą ciekawym dopełnieniem Twojej identyfikacji wizualnej bądź strony www.

OPAKOWANIA
Unikalny projekt opakowań to sztuka pomnożona przez wieloletnie doświadczenie i wiedzę o designie.

To właśnie opakowanie ma sprzedać dany produkt, a niepowtarzalna szata graficzna skłonić konsumenta do zakupu tego co znajduje się w środku.

Za naszą pomocą jesteś w stanie stworzyć coś wyjątkowego.

WSPÓŁPRACUJEMY
komp logo
komp logo
dziekujemy